Honey is an incredible natural sweetener. Eat some everyday in your coffee or tea. Pour on your cereal for breakfast. Put on your bread, rolls and biscuits. Great for baking in keeping things moist and will allow your products to keep longer.
1 lb. $8.00
2 lb. $15.00
3 lb. $22.00
Half Gallon - 6 lb. $33.00
Gallon - 12 lb. $58.00
5 gallon bucket (60 lb.) $250.00